Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

VI З'ЇЗД ПАРТІЇ

Добрий день, шановні делегати, гості з'їзду!

Вітаю вас в цьому залі, оскільки це підтверджує нашу загальну активну громадянську позицію, у важкий момент боротьби за цілісність України!

Економічні кризи, політичні потрясіння, невизначеність життєвих устоїв, втрата ідеалів, складні екологічні проблеми - все це позбавляє людей впевненості в майбутньому, породжує відсутність духовності в суспільстві, сприяє руйнуванню принципів. Тому, головними критеріями вирішення соціальних проблем, в сучасному суспільстві, повинні, на наше глибоке переконання, бути духовно-моральні цінності, патріотизм, любов до рідної землі і народу.

 

На позачергові вибори до Верховної Ради України 2014, ми йдемо єдиною силою з «Всеукраїнським союзом громадських об'єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів», які знають, що таке патріотизм і любов до вітчизни, і сьогодні також борються за цілісність нашої країни.

Голова Всеукраїнської спілки Палій Віктор Миколайович, який сьогодні присутній на нашому з'їзді, завжди акцентує увагу на тому, що найголовніше в житті кожної людини - це віра і почуття власної гідності.

Сьогодні українська партія «Зелена планета» розуміє, що напружена обстановка в суспільстві, повинна бути вирішена. Ескалація конфлікту на південному сході країни призводить до жахливих наслідків - ми втрачаємо найдорожче, що є у всіх нас - життя наших громадян і віру у світле майбутнє. Українська партія «Зелена планета» йде на позачергові вибори до Верховної Ради України - 2014, оскільки має свою чітку позицію - припинення кровопролиття, відродження України, не тільки в політичному та соціальному плані, а й в духовно-патріотичному руслі.

Українська партія «Зелена планета» за нових лідерів країни, за очищення влади зсередини, коли в держ.установи прийдуть люди, які зможуть встановити свої справедливі і жорсткі правила для усунення брехливих політиканів, які, зайнявши крісло чиновника, відразу забувають про тих, кому вони служать. Повірте, я знаю, про що говорю, оскільки не один рік свого життя присвятив становленню та розвитку системи захисту прав споживачів, і захищав наших громадян не словами, а прийняттям жорстких і справедливих заходів. Будучи держ.службовцем, я брав активну участь не тільки в просуванні Закону України, який забороняє куріння в громадських місцях, а й у контролі за його виконанням.

Ми не боялися йти наперекір чиїмось інтересам, а завжди відстоювали свою справедливу позицію, не йшли на сумнівні вмовляння можновладців. І я радий тому, що і тут зібралися не просто професіонали, а ті, хто розуміють, що ми живемо не один день, а вже сьогодні будуємо майбутнє нашої країни, конкретними діями, а не порожніми обіцянками.

За час існування нашої партії, ми брали безпосередню участь у розробці та прийнятті Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини», над яким довго і сумлінно працювали разом з професіоналами в цій сфері.

Спільно з народним депутатом минулих скликань Юрієм Кармазіним, нами були розроблені і зареєстровані у Верховній Раді України три законопроекти: «Про заборону на вирубку лісів та введення мораторію на експорт лісо-та пиломатеріалів», «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища)», «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків)». Українська партія «Зелена планета» тісно співпрацює з Всеукраїнською громадською організацією «Українська академія наук», яку очолює доктор технічних наук Оніпко Олексій Федорович. Спільно ми організували всеукраїнську громадську організацію «Рада з екологічної безпеки».

А також ми вели спільні розробки з дослідження якості води, вітроенергетики, впровадженню енергозберігаючих технологій.

Ми дуже сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і взаємопідтримку. Крім того, ми ведемо активну міжнародну діяльність. Представники нашої партії взяли участь в:

- Першому підготовчому засіданні 21-го форуму з екології Організації з безпеки і співробітництва в Європі;

- Конференції Європейського парламенту «За межами теорії погодних змін»;

- Переговорах з представниками Міжнародного екологічного фонду (США);

- Переговорах щодо подальших контактів та співробітництва на майбутнє з представниками екологічних організацій Китайської Народної Республіки, щодо можливої співпраці та залучення інвестицій в переробку твердих

побутових відходів, очищення води і ґрунтів, вирощування енергетичної лози і т.д.

Знаючи про наші результати в роботі, до нас надійшли пропозиції про співпрацю від екологічних та інших громадських організацій Сербії, Чехії, Словенії, Греції, Росії, Угорщини та Великобританії.

До нас, на офіційний сайт партії і сторінку фейсбук, приходять питання і прохання розібратися в гострих екологічних проблемах нашої країни, на які ми оперативно реагуємо, давайте згадаємо, для прикладу, як ми з вами розбирали сморідні звалища.

Але і це ще не все. Ми завжди чуємо наших громадян і думаємо не тільки про екологічні проблеми. Одним з постулатів нашої партії є «екологія душі», тому ми допомагаємо і ветеранам, і дитячим будинкам, та інтернатам для дітей з обмеженими можливостями, і ми в перших рядах відправляли гуманітарну допомогу в ті області нашої країни, де відбуваються бойові дії. Ми завжди поруч, ми бачимо, чуємо і вирішуємо проблеми людей. Українська партія «Зелена планета» наполягає на тому, щоб розмови про екологічні проблеми вже сьогодні почали піднімати на рівні системної, щоденної роботи державної влади всіх рівнів, у практичному руслі. Так, ми маємо важелі управління для вирішення багатьох екологічних проблем закріплених законодавством України, але це законодавство не встигає в ногу з часом, воно не стимулює перехід на екологічно ефективні технології.

Так само повільно йдуть реформи технічного регулювання, що гальмує розробку обов'язкових екологічних вимог. Крім того, у нас в країні відсутні правові механізми відшкодування екологічної шкоди, а також забезпечення екологічної безпеки.

Сьогодні необхідно ввести жорсткий контроль за дотриманням встановлених нормативів гранично допустимих викидів в атмосферу і розробити систему оповіщення по всій території України, де б в режимі он-лайн надавалися відомості про ті підприємства, які є порушниками - народ повинен знати тих, хто його цькує.

Необхідно терміново боротися з чиновниками, у яких відсутній будь-який професіоналізм, оскільки вони є мінами сповільненої дії. Їх необ'єктивний підхід до вирішення екологічних проблем, а часом і бездіяльність, ставить під загрозу не тільки процвітання країни, але і здоров'я громадян України, людства в цілому.

На наш загальний жаль, найістотнішим недоліком в розумінні проблем навколишнього середовища, є несформоване екологічна свідомість населення.

Доводиться з гіркотою констатувати той факт, що екологічне неблагополуччя більшості українських міст оцінюється громадянами, лише проблемою сміттєвих звалищ та забруднення навколишнього середовища промисловими відходами.

Українці, як і всі жителі планети, не дають собі ради у тому, що викидаючи сміття повз урни, викидають туди ж майбутнє планети. Тому що ми не просто смітимо, ми своїми неосвіченими діями впроваджуємо в свідомість підростаючого покоління блюзнірське ставлення один до одного і навколишньої природи в цілому.

Саме тому, в аморальному суспільстві всі винаходи, що збільшують владу людини над природою, роблять з неї прототип робота. Саме тому, «Зелена планета» йде на Позачергові вибори до Верховної Ради України 2014, оскільки знає і розуміє, чим може обернутися для всіх нас халатне ставлення до природи та екології завтра. Ми йдемо до Верховної Ради, щоб разом з однодумцями заявити про проблеми і вирішити їх за допомогою професіоналів і відповідних органів влади.

«Зелена планета» виступає за рішучу боротьбу з усіма соціальними явищами, які принижують гідність людини і обмежують її права і свободи. Такі поняття як безробіття, бідність, висока смертність, корупція, бюрократизм не повинні існувати в незалежній Україні.

Серед найважливіших глобальних екологічних проблем, що стоять перед сучасною людиною, потребують негайного вирішення наступні: забруднення навколишнього середовища; парниковий ефект; виснаження «озонового шару»; фотохімічний зміг; кислотні дощі; деградація ґрунтів; вирубка лісів; опустелювання; проблеми відходів та інші.

Що стосується України, то екологічні проблеми стоять надзвичайно гостро. Як то кажуть, в нерозвинених країнах смертельно небезпечно пити воду, в розвинених - дихати повітрям. Основними проблемами в нашій країні є:

- забруднення повітря - самими «головними» забруднювачами залишаються промислові підприємства та автомобілі;

- неякісна вода - вісімдесят відсотків проб води показують, що її якість не відповідає умовам держстандартів. Стандарти питної води, якими зараз користується Україна, були розроблені ще в 80-ті роки. За більш ніж 30 років з'явилася маса речовин, які не контролюються державними стандартами;

- деградація земельних ресурсів - ще одна велика проблема. Активне використання добрив призвело до збільшення площі кислих ґрунтів. Майже

40% загальної площі земельних ресурсів України належать до забруднених земель;

- у зв'язку з експортом деревини відбувається знищення лісів. Найскладніша ситуація в Карпатах і Криму - тут через вирубку і деградації лісових масивів розвивається ерозія ґрунтів і відбуваються зсувні процеси, що призводить до збільшення частоти та інтенсивності повеней у західних областях України, особливо – Закарпатті;

- однією з найсерйозніших екологічних проблем України сьогодні можна вважати проблему утилізації та переробки різних відходів. За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів, загальна площа всіх полігонів з відходами вже займає 4% площі України. Речовини, які виділяються в результаті хімічних реакцій на полігонах твердих побутових відходів, здатні перетворити територію України в одну суцільну зону екологічного лиха. Це пояснюється тим, що у нас сміття не переробляють, а просто складують або спалюють. Якщо в Європі переробляється 95% сміття, то у нас тільки близько 10%. Тому, природно, все інше викидається на муніципальні звалища;

- Чорнобильська катастрофа призвела до радіоактивного забруднення території України. За час після аварії, зросла у багато разів кількість людей хворих на рак, збільшилася кількість психоневрологічних захворювань, патології серцево-судинної системи.

Українська партія «Зелена планета» наполягає на безумовному виконанні закріплених у Конституції прав і свобод людини, що відповідають традиціям європейської демократії.

Для нас не існує не вирішуваних завдань і недосяжних цілей. Всі пункти нашої програми засновані на аналізі ситуації і реальних можливостях нашої країни.

Враховуючи історичний досвід Українського Народу та сучасної європейської міжнародної практики, партія відстоює такі принципи:

* любов до Батьківщини, віра в Бога, виховання патріотизму;

* соціально орієнтована ринкова економіка та сталий розвиток України;

* національне і духовне відродження Українського Народу, розвиток

самобутності українців, формування громадянського суспільства,

утвердження єдності та міжнаціональної злагоди в країні

Партія «Зелена планета» вже підтверджує кожне своє слово реальними справами на благо України і українського народу. Ми розуміємо і хочемо донести це до кожного, що всі ми екіпаж одного корабля, який називається планета Земля!

Українська партія «Зелена планета» виступає:

«За чисте повітря, за чисту землю, за чисту владу, за майбутнє України!»

НАША МЕТА – МИР І БЛАГОПОЛУЧЧЯ ЛЮДИНИ!

Наш девіз –Не народ для влади, а влада для народу!

Наш принцип – активна громадянська позиція.

Дотримуйтеся і ви своєї громадянської позиції на виборах, голосуйте за перспективу і майбутнє, а не за стагнацію і минуле !!!!!!

 Chad Henne Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button