Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Український степ перетворюється у пустелю

Про зміни клімату і його тенденції нам доводилося чути вже не раз. Однак проблема настільки багатопланова, що існує потреба повернутися до неї знову.

В Україні в останні десятиліття почастішали жорстокі посухи й істотно підвищилися показники температури влітку, клімат набуває ознак континентальності. Темпи наростання температури в нашій країні істотно випереджають середні планетарні показники. Особливо рельєфно проявляється така тенденція на Півдні в зоні Степу, де на поля і посіви в поточному році фактично не випадали опади протягом чотирьох-п'яти місяців. Відповідно на мізерних запасах вологи, що знаходиться в ґрунті після попередніх посушливої осені та безсніжної зими, формувати урожай сільськогосподарських культур було дуже складно. Традиційно всі скаржаться на погоду - спекотне сонце і засуху.

AddThis Social Bookmark Button

Херсонщино, зроби правильний вибір!

Україна – квітуча країна з славетною історією, багатими природними ресурсами, сприятливим географічним розташуванням, самобутньою культурою, звичаями, традиціями, мовою. Однак, у цій гарній країни мають місце численні екологічні проблеми, несерйозне ставлення до яких збоку всього суспільства може призвести до жахливих наслідків.

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Чим живе Сумщина?

Унаслідок нераціонального і неконтрольованого використання природних ресурсів на території України все помітнішим стає погіршення екологічного стану. Характерними ознаками повсякдення виступають забруднення атмосферного повітря, поверхневих та підземних вод, ґрунтів. Ці чинники у свою чергу активізують розвиток несприятливих природних процесів, ускладнюють використання природних компонентів як виробничих ресурсів у промисловості і сільському господарстві.

 

 

AddThis Social Bookmark Button

«Морській перлині» в Україні БУТИ!

Час спливає надзвичайно швидко. До виборів у Верховну раду України залишилося зовсім не багато. Тому й не дивно, що значно зросла агітація та пропагандистська робота з боку делегатів у депутати. Кожен як може, так і впливає на свідомість громадян: листівки, біг-борди, подарункові пакети, теле-, радіореклама та ін. Однак, далеко не всі політичні сили, розгортаючи гучну кампанію, не те, що знають, а взагалі, не мають уявлення про те, що важливо і болить українцям.

AddThis Social Bookmark Button

Українська партія «Зелена планета» тримає руку на пульсі актуальних проблем Житомирщини

Українська партія «Зелена планета» на чолі з її лідером Сергієм Орєховим звертають увагу суспільства на екологічні проблеми Житомирської області.

«Ми не можемо оминути факт впливу Чорнобильської аварії на довкілля Житомирщини. Чорнобиль є великою проблемою не тільки для регіону, а й для України в цілому. Негативний вплив на життя і здоров’я людей, покинуті міста і села… Від наслідків цієї антропогенної катастрофи ми позбавимось ще не скоро. В цій ситуації дуже важливо зрозуміти українському суспільству про цінність формування екологічної свідомості кожної людини» – заявляє Сергій Орєхов.

AddThis Social Bookmark Button