Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Напрямок, який ми обрали - виправдає себе

Що сьогодні найбільше хвилює український народ? Політичні, соціальні, економічні питання… Насправді ні..

Кожного українця хвилює насамперед питання здоров’я діточок, близьких та рідних, якість продуктів харчування, добробут, стан навколишнього середовища. Але, як часто ми замислюємося про чи не саме головне у житті кожного з нас, про те, в якій сфері буття ми перебуваємо та виховуємо майбутні покоління? Кожного дня ми поспішаємо жити, забуваючи тим самим, про якість життя та власне здоров’я. З кожним роком екологічні питання відсувалися все далі, екологічні рухи втрачали свій престиж та популярність, а проблем ставало все більше, і як результат - погіршення здоров’я нації та демографічної ситуації. З 1991 р. смертність перевищує народжуваність і як наслідокабсолютне зменшення населення України.

Й дивуватися немає чому, адже список серйозних екологічних проблем чималий: наслідки аварії на ЧАЕС; катастрофічний стан атмосфери: надмірне забруднення повітря в промислових районах; забруднення акваторії Чорного та Азовського морів; забруднення поверхневих вод України; підйом рівня ґрунтових вод у містах та на зрошуваних землях; забруднення природних ландшафтів Донбасу, Придніпров’я, Криворіжжя та Прикарпаття, які за останні десятиліття були перетворені у промислові комплекси з шкідливими для здоров’я людини відходами виробництва; зникнення окремих видів рослин і тварин. Все це дається взнаки. Ці проблеми неможливо більше залишати поза увагою.

 

Потрібно діяти!

 

        Партія «Зелена планета» голосно заявила про себе не так давно. Нещодавно пост Лідера партії обійняв Сергій Орєхов. Він розгорнув широку діяльність, направлену на результат. Так, 5 серпня відбувся з’їзд членів партії, на якому було оголошено її основні цілі та ідеї , а саме:

 

-     прийняття прогресивного Екологічного Кодексу України;

-     гарантія чистого повітря і води для українців;

-    реалізація реформи справедливих земельних відносин;

-   розвиток екологічно чистих джерел енергії;

-   розвиток зеленого та сільського туризму.                                                          

        Розуміючи те, що у першу чергу самих українців хвилює не екологія, а гідний рівень життя та вирішення соціальних проблем, члени партії підтримують справедливе реформування ринку праці та пенсійної системи; гарантують збільшення турботи з боку держави про тих, хто сам в силу віку, хвороби або обмежених здібностей не в змозі про себе подбати. Тому політика партії спрямована на зміцнення інституту сім'ї, збільшення державних виплат на дітей, матеріальне стимулювання народжуваності.

        «Ми бачимо українську державу такою, яку поважали б в усьому світі, і докладемо для цього всіх можливих і неможливих зусиль», - зазначили представники партії.

           З’їзд проходив у залі Палацу України, й той факт, що вільних місць не було, свідчить про небайдужість людей до проблем навколишнього середовища. Ці болючі питання об’єднали разом делегатів з усіх областей України, державних, громадських і політичних діячів, почесних зарубіжних гостей та представників ЗМІ. Всі добре розуміли одне - молодій Україні необхідна партія, яка б мала соціально-екологічні орієнтири і спиралася на громадські потреби, думки, а також привертала б до себе увагу однодумців у всьому світі.

         Представники партії, представництв якої сьогодні по всій Україні нараховується більше 600, пропонують для досягнення вирішення існуючих екологічних проблем, наступні дії:

 

-    очищення та охорону водних басейнів морів та річок;

-    централізоване забезпечення населення чистою питною водою;

-     зменшення шкідливих викидів в атмосферу;

 

-     боротьба з дегідрацією та виснаження ґрунтів;

-     забезпечення населення екологічно чистими продуктами;

-   збільшення посівних площ;

-     розвиток аграрного комплексу;

-    припинення безконтрольного використання деревини та поновлення зелених насаджень;

-     перенесення виробництв за межі населених пунктів;

-   будівництво заводів з утилізації вторинних відходів та ліквідація існуючих сміттєзвалищ;

-     очищення територій від радіоактивних та токсичних відходів;

-     перехід до енергозберігаючих технологій та біопалива;

-     розвиток та поширення у світі українського еко-туризму.

У разі досягнення поставлених цілей Україна, за словами Лідера партії Сергія Орєхова, досягне статусу та визнання як екологічно чистої країни світу.

Вже через тиждень після з’їзду партії, представники «Зеленої планети», на чолі зі свої лідером, подали заяви та відповідні документи до Центральної виборчої комісії.

ЦВК зареєструвала 225 кандидатів у народні депутати до Верховної Ради України, висунутих українською партією «Зелена планета» у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. На відміну від інших партій, при реєстрації не було оголошено «першу п’ятірку» і причиною тому є рівність усіх однопартійців.

В той час, коли відбувалася реєстрація заяв, під стінами ЦВК зібралося чимало українців, аби підтримати ідеї партії. Сергій Орєхов з радістю звернувся до усіх присутніх:

«Окрім того, що українська партія «Зелена планета» серйозно налаштована на вирішення екологічних проблем, тобто виступає за чисте повітря, воду та за прийняття Екологічного Кодексу України, вона спрямовує свою діяльність на підвищення сфери захисту прав споживачів до більш високого рівня», - наголосив він. Всі кандидати успішно пройшли реєстрацію без жодних зауважень з боку ЦВК. Лідер партії, дізнавшись про позитивний результат, зазначив:

«Для того, аби реєстрація проходила без зауважень необхідно дуже ретельно підходити не лише у оформленні документів, а й, насамперед, до вибору самих кандидатів у народні депутати. У нашому списку не було колишніх депутатів, відомих бізнесменів, а лише ті, хто поділяє наші погляди і вірить у те, що лише разом можливо змінити екологічний фон України». Також лідер партії зазначив, що непотрібно обманювати виборців і влаштовувати шоу зі своїх обіцянок, розраховуючи на прохідний бар’єр.  

   Адже правом голосу на виборах можуть скористатися 36 млн. 253 тис. 147 українців, а їх проблеми Сергій Орєхов, знає не з вікна престижної автівки, а розбираючи і вирішуючи їх щодня. Лідер «Зеленої планети» не один рік професійно займається проблемами сфери захисту прав споживав, та очолює Держспоживінспекцію України. Лінію захисту прав споживачів лідер партії переніс і до передвиборчої кампанії та пообіцяв за умови перемоги – прийняти ще й Кодекс українського споживача, який буде діяти на рівні з Адміністративним, Кримінальним та Арбітражним.

 

Гідний рівень життя для українців!

 

Це - не гасло. Такою повинна бути реальність і саме так повинні жити українці у сучасному світі. Якщо кожен почне діяти з себе, хвилюватися про те, де він живе, яку їжу споживає, не мовчатиме, коли права людини порушують, а наполягатиме на їх відновленні та справедливому ставленні до кожної особистості, тоді наша нація буде процвітаючою і успішною.

А які потенціали ми відсуваємо у глухий кут!?

Ми заздримо європейцям. Вони можуть похвалитися вищим рівнем життя, доходами, сферою обслуговувань і т.д. Але ж, ви подивіться скільки для цього було зроблено. В першу чергу, там виконують закони, ставляться з повагою один до одного та до навколишнього середовища.

 

Саме тому Лідер партії, звернувся до представників інших політичних сил, які беруть участь у виборах до Верховної Ради, з пропозицією підписати Меморандум, своєрідний Кодекс честі. Який би гарантував прозору відкриту політичну боротьбу. Щоб усі сили були спрямовані на реалізацію партійних програм, а не на міжособистісну боротьбу. Ця пропозиція залишилися поза увагою кандидатів у народні депутати. Представники партії очікували на такий результат, але все таки мали надію на те, що цю ідею підтримають…

Тільки вголос говорячи про проблеми тебе можуть почути, тому Сергій Орєхов виступив з ініціативою створення «Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем». Уже на першому засіданні Ради активну участь у обговоренні екологічного стану України взяли академіки, провідні вчені, доктори наук, професори, ректори українських університетів, представники партії та інші громадські діячі.

Сергій Орєхов з повагою звернувся до усіх присутніх: «Лише за умови спільних зусиль та налагодженої роботи стане можливим донесення до влади необхідності підвищення статусу «Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем». Адже так ми зможемо якнайшвидше і найефективніше втілити у життя наші завдання і цілі».

Всі присутні гаряче обговорювали теми здоров’я нації, соціального щастя, сталого розвитку. Не одноразово висловлювались думки стосовно необхідності закриття небезпечних підприємств, контролю діяльності промисловців та підприємців.

Сергій Орєхов наголосив: «Вже сьогодні ми живемо у кредит у природи та майбутніх поколінь. Якщо сьогодні ми не припинимо ділити портфелі та мандати, завтра доведеться ділити ковток повітря».

Леонід Каденюк, перший космонавт незалежної України, Герой України, Народний Посол України, зазначив: «Я бачив Землю з космосу. Вона - це маленьке космічне тіло, яке потребує нашої з вами турботи. Ви не уявляєте, яке враження вона викликає. І коли повертаєшся розумієш, що ми лише руйнуємо її своїми діями, постійно вимагаємо чогось від неї, але нічого не віддаємо взамін».

 

Такої ж думки дотримувалися практично всі присутні, які вже давно втратили надію на справжнього Лідера, на справжню Партію, яка б почула їх, зрозуміла масштаби можливої екологічної катастрофи і прагнула допомогти. Адже сьогодні лише над Києвом нависла загроза повторення Куренівської трагедії 1961 року, яка унесла життя тисячі людей. Екологи вже не один рік говорять про можливість прориву дамби Київського водосховища. І це лише маленька крапля у величезному водограї проблем.

Учасники засідання прекрасно розуміють, що лише об’єднавшись, а не поодинці можливо вирішувати зазначені проблеми. Кожен з цих поважних людей все своє життя присвятив проблемам навколишнього середовища. Юрій Туниця, ректор Національного лісотехнічного університету України, доктор економічних наук, академік Національної академії наук України, презентував всім присутнім «Екологічну конституцію України», перший екземпляр якої подарував Лідеру партії. «Це перший спільний шаг у покращення стану майбутнього нашої країни» – наголосив Сергій Орєхов.

Представники «Зеленої планети» хочуть аби їх почув кожен та усвідомив, як багато можна зробити для себе, своєї родини, країни, приклавши для початку хоча б небагато зусиль. Партія захищає інтереси всієї української нації в цілому, тому що у нас одна земля, одне життя, одна доля. Єднання – неодмінна умова прогресу процвітання країни.

Тому, саме в кінці цього першого засідання «Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем» всіма учасниками було запропоновано Сергію Орєхову звернутися до Президента України Віктора Федоровича Януковича, під яким всі підписалися з проханням про підтримку.

 

 

 

 

 

 

 

                                            Президенту України

                                                                   Віктору Федоровичу Януковичу

 

                                                           учасників «Всеукраїнської

                                                  консультативної ради

                                                   з екологічних проблем»

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Пане Президенте!

Вельмишановний Вікторе Федоровичу !

 

Вже не перший рік в Україні екологічний імператив сприймається як другорядна сфера державної політики. Екологічні проблеми відділяють від соціальних та економічних, недостатньо аналізують їхній вплив на життя суспільства. Але, навіть така багата природою держава як Україна, не може дозволити собі і далі нехтувати питаннями захисту довкілля, зокрема, життєвого простору людей.

Час визнати, що більшість гострих соціальних проблем мають, серед іншого, і екологічне коріння. Здоров'я нації, соціальне щастя, потенціал розвитку - всі ці аспекти нашого життя, у найбільшій мірі, залежать від гармонійно влаштованого середовища проживання. Причому, не тільки у фізичному сенсі, але й в духовному, і в інтелектуальному!

Екологічна ситуація в Україні сьогодні не може не бентежити! Тисячі гектар смітників отруюють землю, яка нас годує; воду яку ми п'ємо; повітря, яким ми дихаємо. Не слід забувати і про наслідки Чорнобильської трагедії, проблеми Чорного та Азовського морів, загибель тисяч річок, катастрофічний стан атмосфери, спотворення природних ландшафтів Донбасу, Придніпров’я, Криворіжжя та Прикарпаття, інтенсивне забруднення довкілля промисловими підприємствами.

 

Вже сьогодні ми живемо в кредит у природи та майбутніх поколінь. Від‘ємна народжуваність українського населення виставляє жахливу ціну, яку, якщо не втрутитися зараз, доведеться сплачувати нашим дітям. Якщо сьогодні займатися лише тим, що ділити портфелі і мандати, завтра доведеться ділити ковток чистого повітря.

Ми, учасники Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем, за підтримки Української партії «Зелена планета», вважаємо за необхідне привернути увагу громадськості і держави до невідкладних та найгостріших екологічних питань. Відобразити їх справжню питому вагу у загальному проблемному полі життя українського суспільства і якнайшвидше вдатися до їх вирішення. Ми вже готові це робити. Щоб досягти цієї мети, просимо надати нашій раді статус національної, яка б діяла при Президентові України. Це дозволить нашим експертам на фаховому рівні співпрацювати з профільними державними органами та недержавними установами, вдатися до формування громадянського суспільства та патріотичного виховання підростаючого покоління.

Адже справжнє відродження держави має починатися з відродження природи, з відновлення екологічної культури населення, екологічного світогляду у кожного окремого громадянина, екологічної відповідальності у державних діячів.

Все, що ми пропонуємо, вже реалізовується на європейському та світовому просторі. Україна ж катастрофічно втрачає час.

Просимо розглянути наші пропозиції та сприяти їх реалізації під Вашим, вельмишановний пане Президенте, патронатом.

Ми відкриті для всіх, кому не байдужа доля нашої України.

 

З повагою,

учасники «Всеукраїнської

консультативної ради

з екологічних проблем»

 

Прийнято одноголосно.

Київ, 22 серпня 2012 р.

 

 

   Сергій Орєхов висловив глибоку вдячність всім за виявлену довіру і підкреслив: «Україна має великий потенціал та ресурси, головне направити все це у правильне русло… у життя!

   Об’єднавшись разом, забувши про всі негаразди та перепони, нація стане щасливішою і міцнішою. Партія «Зелена планета» будуватиме Україну, як європейську державу, в якій гідно, мирно та в умовах добробуту житимуть усі її громадяни – рівноправні, незалежно від національності, суспільного стану та віросповідання».

 

Необхідно пам’ятати:

 

Людству життєво необхідні:

чисте повітря, щоб дихати;

кристально чиста вода, щоб пити;

ПРИРОДА, ЩОБ ЖИТИ!

 

Список всіх тих, хто приєдналися до «Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем»:

 

Орєхов Сергій Миколайович –

Лідер всеукраїнської     партії «Зелена планета»

 

Цибух Валерій Іванович –заступник Голови Української партії "Зелена планета", Голова Київської партійної організації "Зелена планета".

 Порошенко Олексій Іванович – Герой України, Заслужений працівник сільського господарства України.

 Бабієв Григорій Миколайович - керівник аналітичної групи Мінпаливенерго, голова підсекції науково-технічної ради Мінпаливенерго "Нетрадиційні та поновлювані джерела енергії", дійсний член Академії будівництва (відділення енергозбереження), академік Нафтогазової академії.

 Бутенко Анатолій Іванович – радник з міжнародних питань Голови Української партії "Зелена планета".

 Гнатюк Дмитро Михайлович - український оперний співак, театральний режисер, педагог, Герой України, Народний артист України, Народний артист СРСР (1960).

Гончаренко Владислав Васильович - голова Правління Центральної Спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).

Гусєв Олег Петрович - заслужений журналіст України, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, письменник.

 Даниленко Анатолій Степанович – ректор Уманського державного аграрного університету, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України.

 Затинайко Олександр Іванович - український військовий діяч, начальник Генерального штабу Збройних Сил України (2002-2004), начальник Генерального штабу Збройних Сил України - перший заступник Міністра оборони України (1996-1998), генерал-полковник, член РНБО (2002-2004).

 Каденюк Леонід Костянтинович - перший космонавт незалежної України, народний депутат України 4-го скликання, Народний Посол України, Герой України.

 Комісаренко Сергій Васильович - доктор біологічних наук, академік НАН и АМН України, професор, завідувач відділом молекулярної імунології Інституту біохімії ім.О.В. Палладіна НАН України.

Корнієнко Михайло Васильович - генерал-полковник міліції, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, лауреат Державної премії України в галузі науки и техніки, науковець у галузі боротьби з організованою злочинністю та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ.

 Кошечкин Борис Кузьмич - учасник Великої Вітчизняної війни, Герой Радянського Союзу, Почесний громадянин міст Севастополь, Хабаровськ, Тернопіль. Указом Президента України від 5 травня 2008 року присвоєно звання генерал-майора ЗС України.

Кубраченко Анатолій Володимирович – Голова профспілки машинобудівників та приладобудівників України, член Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення, член Центрального Комітету Міжнародної Євразійської Федерації Металістів, член Ради Міжнародного Об’єднання Профспілок Металістів, член правління Фонду соціального страхування на випадок безробіття, член Координаційної Ради профспілок машинобудівного та оборонного комплексу.

 Попович Іван Дмитрович - український естрадний співак и композитор, має звання «Народний артист України» «за особистий внесок у розвиток української культури та вагомі творчі здобутки»

 Порошин Сергій Михайлович - доктор технічних наук, професорНаціонального технічного університету "Харківський політехнічний інститут", заслужений працівник освіти України.

Притульська Наталя Володимирівна – президент Спілки об’єднаньгромадян «Всеукраїнська федерація споживачів «Пульс», доктор технічних наук, професор, проректор КНТЕУ, Президент Українського товаристватоварознавців і технологів, Член правління Української асоціації споживачів.

 Проданчук Микола Георгійович - директор Інституту екогігієни и токсикології ім. Л.І.Медведя, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент Академії медичних наук України, заслужений лікар України.

 Радзіховський Анатолій Павлович - відомій хірург, вчений, педагог та митець, заслужений діяч науки та техніки України, заслужений художник України, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, академік АНУ, доктор медичних наук, професор.

Раханський Анатолій Варфоломійович - український політик, народний депутат України 2, 3, 4 скликання

 Решетінський Валерій Миколайович – президент Інституту генези життя та всесвіту.

 Салюта Михайло Юхимович – директор Центру медичних інноваційних технологій, член Української партії "Зелена планета".

 Стеценко Юрій Миколайович - український спортсмен (веслування на байдарках), олімпійський чемпіон (1972), триразовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту СРСР, заступник Голови Київської партійної організації "Зелена планета" .

 Тимошенко Володимир Андрійович - український правоохоронець, державний діяч, вчений, голова Державної служби України з контролю за наркотиками, Професор, доктор юридичних наук, генерал-лейтенант.

 Туниця Юрій Юрійович - ректор Національного лісотехнічного університету України (м. Львів), вчений у галузі раціонального природокористування и охорони навколишнього середовища, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії наук України, заслужений діяч науки и техніки України.

Федорченко Володимир Кирилович – ректор Київського університету туризму, економіки та права, доктор педагогічних наук, професор, президент Асоціації навчальних закладів України туристичного і готельного профілю.

 Фольварочний Василь Іванович - український поет, прозаїк и драматург, заслужений діяч мистецтв України.

 Циганов Віктор Васильович - експерт, голова політичного клубу «Київська школа сценування», фахівець в галузі безпеки.

Шемшученко Юрій Сергійович - директор Інституту держави и права імені В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, академік Академії правових наук України.

Яковенко Олександр Степанович - громадський діяч, заступник Голови Адміністрації Президента України (2001-2004рр.).

 Яцик Анатолій Васильович - інженер-гідротехнік, директор Українського науково-дослідного інституту водогосподарсько-екологічних проблем, академік Української академії аграрних наук, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки и техніки України. та підтримали ідею створення «Всеукраїнського об’єднання по вирішенню екологічних питань»:

 Омеля Микола Дмитрович – доктор технічних наук, професор, фахівець з екологічної проблематики, викладач у НТУУ «КПІ».

 Грищук Валерій Павлович - український політик та еколог.

 Козявкін Володимир Ілліч - доктор медичних наук, професор, генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування в Трускавці та реабілітаційного центру «Еліта» (Львів).

Кухар Валерій Павлович - директор Інституту органічної хімії НАНУ, вчений у галузі органічної, елементоорганічної, біоорганічної хімії та екології, організатор науки, академік Національної академії наук України, лауреат Державної премії України в Галузі науки и техніки.

 Горбатов Валерій Миронович - голова Ради Міністрів Криму в 2001-2002. Народний депутат України в 1994-2006, доктор економічних наук, заслужений економіст України. На даний момент є першим заступником Голови ФПУ. У 2012 році був обраний Головою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України.

 Пахомов Юрій Миколайович - український економіст, доктор економічних наук, професор, академік НАНУ, лауреат державної премії України в галузі науки и техніки. З 1992 року директор Інституту світової економіки и міжнародних відносин НАН України.

 Тронько Микола Дмитрович - директор Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка Національної академії медичних наук України, член-кореспондент НАН України, академік НАМН України, заслужений діяч науки и техніки України, лауреат Державної премії України в Галузі науки и техніки.

 Орлик Марія Андріївна - заслужений працівник культури України. З 1990 року по теперішній час голова Союзу жінок України.

 Менжерес Галина Миколаївна - голова Спілки Жінок м. Києва.

 Шевчук Василь Якович - Голова Української спілки охорони природи, Міністр екології України (2004 р.)

Яцків Ярослав Степанович - український астроном, фахівець в галузі космічної геодинаміки, фундаментальної астрометрії та зоряної астрономії.

 Mike Gesicki Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button